Tisztújítás 2024

Tisztelt Tagtársaim!

A Magyarhoni Földtani Társulat következő Tisztújító Közgyűlésén a következő három évre megválasztjuk az elnököt, a társelnököket, a főtitkárt, a titkárt, a Választmány 24 tagját, az Ellenőrző Bizottság elnökét és tagjait, valamint a Fegyelmi és Etikai Bizottság elnökét.

A területi szervezetek és a szakosztályok az Ügyrendben meghatározottak szerint egy-egy tagot delegáltak a Választási Bizottságba, amely megkezdte a munkáját.
Az egyes tisztségekre való jelölések nyílt eljárásban, a szavazati jogú tagok teljes körére kiterjedően történnek, a jelölés  2024. február 4.-én lezárult.

A választható tagok listája elérhető itt.

A tisztségviselőket a Tisztújító Közgyűlés keretében titkos szavazás útján választjuk meg, ennek időpontja 2024. március 20.

A 2024. évi tisztújítás jelöltjei

Elnök: M. Tóth Tivadar
Társelnökök:  Bada Gábor,     Fedor Ferenc,     Főzy István,     Hartai Éva,   Leél Őssy   Szabolcs, Molnár Feren,   Pál-Molnár Elemér,   Sőreg Viktor,  Sztanó Orsolya,  Unger Zoltán
Főtitkár:    Zajzon Norbert
Titkár:    – 
Ellenőrző Bizottság Elnöke: Geiger János,         Mádai Ferenc
Ellenőrző Bizottság Tagja:
Fodor László,     Geiger János,       Haranginé Lukács Réka,         Leél-Őssy Szabolcs,        
Mádai Ferenc,         Mindszenty Andrea,         Scharek Péter,         Schubert Félix
Fegyelmi és Etikai Bizottság Elnöke: Geiger János,         Mindszenty Andrea
Választmány:  

Albert Gáspár
Albrecht Richárd
Arató Róbert
Babinszki Edit
Bada Gábor
Bajnóczi Bernadett
Báldi katalin
Bartha István Róbert
Benkó Zsolt
Berkesi Márta
Bodor Emese Réka
Botfalvai Gábor
Botka Dániel
Breitner Dániel
Budai Tamás
Buday Tamás
Bujtor László
Czuppon György
Cseresznyés Dóra
Csicsák József
Dulai Alfréd
Erdei Boglárka
Erdélyi Dániel
Falus György
Fedor Ferenc
Fehér Béla
Fodor László
Fogarasi Attila
Geiger János
Görög Ágnes
Görög Péter
Gyalog László
Hála József
Hámorné Vidó Mária
Hámos Gábor
Haranginé Lukács Réka

 

Hatvani István Gábor
Henn Tamás
Horváth Zsolt
Hrabovszki Ervin
Jáger Viktor
Karádi Kapiller Viktor
Karancsi Zoltán
Karátson Dávid
Karlik Máté
Katona Lajos
Kázmér Miklós
Kele Sándor
Kis Annamária
Kiss Károly
Komlóssy György
Koroknai Balázs
Kovács Ádám
Kovács Gábor (1972)
Kovács József
Köhler Artúr
Körmös Sándor
Kun Éva
Kürthy Dóra
Leél-Őssy Szabolcs
Lorberer Árpád
M. Tóth Tivadar
Mádai Ferenc
Mádlné Szőnyi Judit
Magyari Árpád
Máthé Árpád
McIntosh Richard William
Mensáros Péter
Mohr Emőke
Molnár Ferenc
Molnár Kata

 

Nyerges Anita
Pál Márton
Pálfy József
Pál-Molnár Elemér
Palotai Márton
Papp Gábor
Papp Péter
Piros Olga
Poros Zsófia
Pósfai Mihály
Raucsik Béla
Raucsikné Varga Andrea 
Ruszkiczai-Rüdiger Zsófia
Sági Tamás
Sárdy Julianna
Schubert Félix
Sebe Krisztina
Soós Balázs György
Spránitz Tamás
Sütő László
Szakáll Sándor
Szanyi János
Szatmári Gábor
Szepesi János
Szinger Balázs
Szkolnikovics-Simon Szilvia
Sztanó Orsolya
Unger Zoltán
Vallner Zsolt
Vári Tamás Zsolt
Zelei Gábor
Buday Tamás

 

 

 

A Választási Bizottság tagjai:

Szervezet

 

Alföldi Tsz

Garaguly István

Budapesti Tsz

Lantos Zoltán

Dél Dunántúli tsz.

Sámson Margit

É-Mo. Tsz.

Leskó Máté

Kp. és É. Dunántúli Tsz.

Cserny Tibor

Agyagásv

Harman Tóth Erzsébet

Ált Ftani

Lantos Zoltán

Ásv-Kőzettan- Geokém

Szemerédi Máté

Geomat és Számtech

Gulyás Sándor

Mérnökgeol és Környftan

Cserny Tibor

Nyersanyag

Földessy János

Okt. Közműv

Somogyi Éva

Ősl Rétegtan

Szives Ottilia

ProGeo

Hajdú Edina

Tud Tört

Rózsa Péter

 

SZAKOSZTÁLYI TISZTÚJÍTÁS

A tisztújítás ügyrendjének kivonata megtalálható a március-májusi hírlevélben valamennyi szakosztály jelölhető tagjainak listájával együtt.