Zelei Gábor lett a Magyar Bányászati és Földtani Szolgálat elnöke

Tisztelt Tagtársak!

Tájékoztatjuk a Tisztelt Tagtársakat, hogy a Magyar Bányászati és Földtani Szolgálat kinevezett elnöke lett Zelei Gábor.

Munkájához sok sikert kívánunk!

Baksa Csaba
az MFT elnöke

Dátum
2017 07 28
Lejárt!
Idő
Egész nap

Az oldalon cookie-kat használunk, melyek célja, hogy teljesebb szolgáltatást nyújtsunk látogatóink részére. Bővebb információt az Adatkezelési Tájékoztatóban található.